Salon Urody Kristi Beauty - Mszana Dolna

Makijaż permanentny

Brwi - metodą włos po włosie,

Ust,

Oczu: kreska górna i kreska dolna

 

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej z Nas. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej powiece). Makijaż permanentny stosuje się także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.


Makijaż permanentny jest luxusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:

  • mają mało czasu na makijaż, zapracowanych
  • rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście
  • wcale się nie malują (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo
  • noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu
  • starszych, mających problemy ze wzrokiem
  • są uczulone na kosmetyki kolorowe
  • mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta
  • które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody
  • pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 3 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.

 

Makijaż permanentny brwi

Zabieg wykonania makijażu permanentnego brwi pozwala na osiągnięcie doskonale zarysowanych brwi przez co rysy twarzy wyglądają bardziej harmonijnej i młodziej. Jest szczególnie polecany osobom mającym rzadkie brwi, pozbawionych brwi oraz chcącym dokonać korekty swej naturalnej urody.

 

Makijaż permanentny oczu

Zabieg wykonania kresek na oczach pozwala na optyczne pogrubienie i zagęszczenie rzęs. Oczy są wyraźniejsze, większe. Jest doskonały dla osób ćwiczących, np. lubiących pływać, gdyż mają one wówczas komfort   wykonanego perfekcyjnie makijażu bez względu na panujące warunki. Jest polecany osobom z okularami, noszącym szkła kontaktowe, z wadami wzroku, pozbawionych rzęs lub chcącym zaoszczędzić trochę czasu.

 

Makijaż permanentny ust

Zabieg wykonania makijażu permanentnego na ustach pozwala na komfort posiadania wypukłego kształtu ust i nigdy nie rozmazanej szminki na ustach. Polecany jest osobom chcącym skorygować swój naturalny kontur ust, powiększyć je, uwypuklić lub podnieść w kącikach. Wykonując ten zabieg mamy pewność, że nasze usta będą idealne w każdej sytuacji.

Pierwsza korekta makijażu permanentnego wykonana po miesiącu - gratis

 
Przykładowe prace: