Salon Urody Kristi Beauty - Mszana Dolna

Pielęgnacja dłoni, stóp

Pielęgnacja dłoni:

Manicure

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Manicure hybrydowy

Zabieg parafinowy

 

Manicure

  • klasyczny – tradycyjne wycięcie skórek cążkami, lakierowanie paznokci
  • biologiczny – usunięcie skórek z płytki paznokcia przy pomocy drewnianego patyczka, bez użycia cążek
  • french – usunięcie skórek klasycznie lub biologicznie, lakierownie paznokci z charakterystyczną białą końcówką
  • japoński – usunięcie skórek klasycznie lub biologicznie, w polerownie w płytkę paznokcia specjalnych past przy użyciu skórzanego pilniczka, bez lakierownia
  • tytanowy - jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych

 

Przykładowe prace:


Manicure tytanowy

Najnowszy system wzmacniania i regeneracji płytki paznokcia, który gwarantuje twarde jak skała paznokcie przy naturalnej grubości oraz wzmocnienie naturalnej i odżywienie uszkodzonej płytki, bez utwardzania w lampie. 3 do 4 aplikacji leczy twoje paznokcie i wzmacnia na tyle, że możesz zmyć masę i cieszyć się twardymi i zdrowymi paznokciami. Trwałość nawet do 6 tygodni.


Manicure hybrydowy

To lakiery do paznokci utwardzane światłem UV. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując się przez dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.Przykładowe prace:

Przedłużanie paznokci metodą żelową
Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową. Metoda ta świetnie spisuje się zarówno na dłoniach, jaki i stopach.

 

Parafinowy zabieg pielęgnacyjno – odżywczy
Zabieg parafinowy na dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Parafina na dłonie w domu polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie.

 

 


 

Pilęgnacja stóp:

Pedicure

Pedicure hybrydowy

Zabieg parafinowy

Klamry na wrastające paznokcie

 

Pedicure
Polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka ze stóp po wcześniejszej ich kąpieli, następnie peelingu stóp i masażu, wymodelowaniu paznokci – nadaniu im odpowiedniego kształtu, usunięciu skórek okalających paznokcie. Czynnością kończącą zabieg jest malowanie paznokci wg zaleceń i upodobań klientki oraz aplikacja oliwki pielęgnacyjnej.

 

Klamry na wrastające paznokcie
To korekcja wrastających paznokci za pomocą specjalistycznych klamer, które mają za zadanie odginanie płytki paznokcia ku górze. Dzięki temu paznokieć odzyskuje właściwy kształt i kierunek wzrostu. Jest to bezbolesna, bardzo skuteczna metoda leczenia wrastających paznokci. Klamra jest prawie niewidoczna i nie przeszkadza na co dzień. Po założeniu klamry odczuwa się natychmiastową ulgę.