Salon Urody Kristi Beauty - Mszana Dolna

Opalanie natryskowe

Masz imprezę? Potrzebujesz być opalona szybko? Ale nie masz czasu lub nie lubisz, czy też nie możesz się opalać na słońcu albo w solarium?

 

OPALANIE NATRYSKOWE

  • Niesamowita opalenizna
  • Naturalny brąz
  • Opalenizna w 5 minut
  • Równomierny kolor
  • Bez zapachu ,bez alkoholu, perfum i konserwantów

 


Stosująca je osoba uzyska natychmiast naturalnie wyglądającą opaleniznę, która będzie się utrwalała przez następne 5 do 12 godzin.

 

Można oczekiwać, że opalenizna  będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

 

Nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę.
W rzeczywistości, w wielu przypadkach efekt opalenizny  może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium.

 

Przed zastosowaniem należy złuszczyć naskórek przy uzyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze takie jak: kolana, łokcie, kostki oraz czubki palców. Na tym etapie nie należy stosowac balsamu nawilżającego, antyperspirantu ani perfum ponieważ będzie to miało  niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania.

 

Po aplikacji  musimy się upewnić, że opalenizna jest sucha. Radzimy nie moczyć skóry przez minimum 5 godzin po zakończeniu sesji opalajacej. Zalecamy również aby nadmiernie nie ćwiczyć ani nie pocić się w dniu aplikacji. Nie należy martwić się, jeżeli w trakcie brania prysznica część brązu zmyje się. Jest to część procesu opalania, opalenizna nadal utrwala się na skórze. Po wzięciu prysznica, należy zastosować przedłużający opaleniznę preparat nawilżający . Zmniejsza to szybkość złuszczania się naskórka i utrzymuje lepszy wygląd opalenizny przed dłuższy czas. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, gorących spa oraz długiego pływania. Należy również unikać produktów złuszczających naskórek. Zalecamy noszenie ciemnego, luznego ubrania po odbyciu sesji opalającej.